BoarderKING Indoorboard Wave

TOP 42 v kategorii Balanční podložky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

BoarderKING Indoorboard Wave

Zábavná pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, vhodné pro začátečníky i pokročilé, posilování kloubů a hlubokých svalů, originální design. Balanční deska BoarderKING...
1 539 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka electronic-star.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do týdne  Více variantZdarma90 % • 11 449 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů  Více variantZdarma90 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem  Více variantZdarma96 % • 74 679 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Popis produktu

Zábavná pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, vhodné pro začátečníky i pokročilé, posilování kloubů a hlubokých svalů, originální design. Balanční deska BoarderKING...

Parametry produktu

Výrobce
Průměr podložky
10 cm
Nosnost
100 kg
Trickboardy
ano
Dřevěné
ano

Parametry produktu

Výrobce
Průměr podložky
10 cm
Nosnost
100 kg
Trickboardy
ano
Dřevěné
ano

Popis produktu

Zábavná pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, vhodné pro začátečníky i pokročilé, posilování kloubů a hlubokých svalů, originální design.

Balanční deska BoarderKING Wave je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně zaměstná začátečníky i zapálené nadšence. Trickboardy byly vyvinuty ve spolupráci se špičkovými sportovci a pohybovými experty a představují skvělý způsob, jak zapracovat na své tělesné obratnosti a kondici. Jsou také skvělou průpravou pro řadu populárních sportů založených na udržování rovnováhy. Pokud tedy hodláte začít například se snowboardingem, windsurfingem nebo třeba lyžováním, trickboard vám bude skvělým pomocníkem.

Nejdůležitější však je, že trénink s trickboardem vám přinese spoustu zábavy! Existuje celá škála cviků a triků, které na balanční desce můžete provádět – fantazii se meze nekladou. Desku můžete jednoduše přenášet z místa na místo a trénovat, kde se vám zamane, ať už je to někde ve vnitřních prostorách, nebo venku na sluníčku. Tréninkem na trickboardu zlepšujete svou motoriku a posilujete zejména hluboké břišní a zádové svaly. Váš smysl pro rovnováhu se neustále rozvíjí.

Deska se skládá z deseti vrstev kvalitního javorového dřeva, které poskytuje mimořádně vysokou pružnost. Povrch desky je zdrsněn pro lepší stabilitu. Zarážky na koncích desky slouží především začátečníkům - profíci je mohou jednoduše odmontovat! Balení obsahuje kromě desky i protiskluzovou korkovou podložku o rozměrech 66 x 183 cm a korkový válec s rozměry 10 x 33 cm vhodný pro začátečníky.

Technický popis:

- zábavná pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky
- vhodné pro začátečníky i pohybové experty
- zapojení hloubkových břišních a zádových svalů
- celkové posílení kloubů a svalů kolem nich
- skvělá průprava pro řadu sportů: snowboarding, lyžování, windsurfing, tenis, kiting, bojová umění, atletiku, fitness a mnoho dalších
- koncové bezpečnostní zarážky (odnímatelné) 
- délka desky: 88 cm
- šířka desky: 32 cm 
- tloušťka desky: 1,5 cm
- rozměry válce: průměr 10 cm x délka 33 cm
- rozměry podložky: d183 x š66 cm
- hmotnost desky: 7 kg
- nosnost: 100 kg
- doporučený věk: 9+

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.