Recenze BOSU Balance Trainer Profi

Ověřené recenze BOSU Balance Trainer Profi

DK

Přidáno: 13. února 2018

• Investice se vyplatí
  • Moc dobře vědí proč to mají patentované
  • Nezaměnitelné vlastnosti membrany

Kdo nevyzkoušel cviční na originál Bosu, asi nikdy neuvěří, že podobný nákup má smysl. Osobně jsem vyzkoušel i levnější variantu napodobeniny ale cvičení na čemkoliv jiném než na originál Bosu je ztráta času. Na Bosu cvičím v tělocvičně pravidelně proto vím o čem píšu. Domů jsem si ho pořídil kvůli množství cviků, které se dají doma cvičit a nenáročnosti na prostor.

Zdena

Přidáno: 21. ledna 2018

Zakoupeno v Uniquesport.cz

Výborný na cvičení a rehabilitaci, ideálně vyvážená pevnost a pružnost povrchu a také tvar zaoblené strany. Levnější verze tyto kvality nemají.

Přidáno: 20. ledna 2018

Zakoupeno v FITHAM

Dlouho jsem zvažovala, jakou balanční podložku si koupím kvůli rehabilitačnímu cvičení na záda i posílení těla. Vzhledem k ceně jsem váhala, ale nakonec nelituji. Je to kvalitně zpracovaný výrobek, řádíme na něm já i děti a vydrží evidentně opravdu hodně. Měla jsem možnost zkusit i jinou "levnější" alternativu a neměnila bych.

Edita

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Originál bosu, opravdu neklouže na vinilu nyní mají bosu kvalitnější pumpičku k nafouknutí.
  • Dražší pořizovací cena, ale určitě se to vyplatí

Dáša

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v Uniquesport.cz

Kvalitní výrobek, na podlaze se nehne, je stabilní. Cvičení na BOSU baví celou rodinu, i děti na tom s radostí skáčou a trénují balanc. Zábavné cvičení a pohyb, určitě všem doporučuji. Na youtube se dá najít nekonečně mnoho cvičení, dá se vybrat podle obtížnosti a schopností. Díky nutnosti balancovat, je každé cvičení mnohem efektivnější, ideální na zpevnění vnitřního svalstva, posílení břicha, nohou.

Reakce obchodu  Uniquesport.cz

Dobrý den Dášo,
děkujeme za recenzi a doporučení našeho produktu. Jsme rádi, že jste s naší kvalitou zboží spokojena a využije ho celá rodina :)
S pozdravem tým UniqueSport.cz

Přidáno: 30. prosince 2017

Zakoupeno v FACE FITNESS

• pogumovaný spodek je na dotyk příjemný a neklouže

Přidáno: 29. prosince 2017

Zakoupeno v Uniquesport.cz

Nekupujte si levné napodobeniny ... tohle BOSU PRO je nejlepší co znám.

Reakce obchodu  Uniquesport.cz

děkujeme za recenzi a doporučení našeho produktu. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojen. Originalita je zde opravdu ihned vidět a navíc u nás s 3letou zárukou.
S pozdravem tým UniqueSport.cz

Přidáno: 15. prosince 2017

krátká dodací doba

Ověřený zákazník Fitness.sportprogres.cz

Přidáno: 24. září 2017

Zakoupeno v Fitness.sportprogres.cz

• zatím mám produkt jen krátce

Přidáno: 5. června 2017

Zakoupeno v FACE FITNESS

• Skvělý produkt s mnohostranným využitím.

Sylwiii

Přidáno: 2. června 2017

Zakoupeno v FACE FITNESS

• Kvalitní, dobré zpracování. Cvičení na bosu je zábava a dle mého nahradí i plno strojů v posilovně.

Za kvalitu se platí a proto jsem raději zvolila originální bosu a rovnou profi. Věřím, že mi jen tak nepraskne. Výhodou je také to, že je skladná, v pohodě se mi vejde pod postel. Z FaceFitness mi k tomu ještě přiložili DVD kde je spousta cviků v přehledných sekcích.

Ověřený zákazník Fitness.sportprogres.cz

Olga Koudelková

Přidáno: 11. května 2017

Zakoupeno v Fitness.sportprogres.cz

• Bosu je perfektní pro zpevnění postavy,
  • je to zábavné, těšíte se na další cvičení

Jsme po operaci kolen a BOSU nám bylo doporučeno pro zpevnění postavy a pro rehabilitaci.
BOSU vše na 100% splňuje.

Hana Losenická

Přidáno: 21. dubna 2017

• Kvalitní
  • Žádné

Opravdu se vyplatí koupit originál i za vyšší cenu.

Přidáno: 16. dubna 2017

• Kvalitní provedení.
  • Druhý den potom, co jsem BOSU přinesl domů, jsem cítil poměrně silný pach gumy po celém bytě. Doufám, že časem vysmrádne (zatím musím balit do igelitu).

Velice dobrá pomůcka na stabilizační cviky.

Přidáno: 28. března 2017

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• doporučuji - na cvičení vynikající
  • kvalita - stojí za to pořídit originál a připlatit

Vendy

Přidáno: 20. února 2017

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Opravdu kvalitně vyrobené BOSU. Není co vytknout.

Jediné opravdu kvalitní BOSU na trhu. Žádné alternativy se tomuto výrobku ani částečně nerovnají.

Pawlyk

Přidáno: 3. prosince 2016

• je to proste bosu!

Kto ma osobnu skusenost s touto balancnou podlozkou, nie je dolezite nieco vysvetlovat a popisovat. Kto ju nema, rozhodne by tento nedostatok mal odstranit ;-)

Přidáno: 29. července 2016

bez výhrad

Přidáno: 29. července 2016

• nejlepší na trhu

po špatných zkušenostech s jiným výrobcem, je tento špičkou v nabízené škále podobných výrobků.

Přidáno: 23. července 2016

Zakoupeno v FITHAM

Bosu jsem poprvé vyzkoušela při rehabilitačním cvičení. Do té doby jsem s ním neměla zkušenosti. Váhala jsem s nákupem kvůli ceně, nakonec jsem se rozhodla pro originál. Jedinou věcí,
která mi vadí je, že příručka je pouze v angličtině.
Budu si muset dokoupit knihu,kterou jsem objevila také na FIT-
PRO.CZ- AKO NA BOSU autor Ilja Číž.

Protože Bosu využívám jen krátce doufám,že mé očekávání týkající se jeho kvality nezklame.

Přidáno: 19. července 2016

naprostá spokojenost

Přidáno: 8. května 2016

Zakoupeno v FITHAM

• cvičení s bosu je zábavné (návod na cvičení lze nalézt na internetu) a velmi účinné
  • zábavné i pro děti
  • Hezký vzhled výrobku
  • Proti konkurenčním výrobkům dražší

Přidáno: 26. dubna 2016

• kvalita
  • předpokládám dlouhou životnost
  • kvalita přiložené pumpy je mizerná

BOSU jsem vyzkoušel při cvičení ve fitness centru a byl jsem spokojený. Cvičení mi pomáhá při bolestech zad. Cvičení baví děti i manželku.
Cvičení rovnováhy bude vhodné jako doplňková aktivita při všech sportech. Cvičení na balančních podložkách je také často doporučováno v rámci poúrazové rehabilitace.
I při vyšší zátěži ve fitness centru nejevil BOSU známky opotřebení.
Trochu mám obavy o životnost pumpy, snad by šla nahradit při použití adaptérů jinou.
Vzhledem k cenně doporučuji nejprve cvičení někde vyzkoušet a teprve potom opatřit domů.

Přidáno: 19. ledna 2016

Ověřený zákazník Aktin.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

Zakoupeno v Aktin.cz

perfektní

Přidáno: 3. ledna 2016

Zakoupeno v FITHAM

• Chválím velmi kvalitní zpracování a přesvědčivý vzhled i provozní vlastnosti použitých materiálů

Jde již o druhý pořízený kus od tohoto dodavatele v rozmezí jednoho roku a jsme velmi spokojeni.
Chválím velmi kvalitní zpracování a přesvědčivý vzhled i provozní vlastnosti použitých materiálů.

Přidáno: 15. září 2015

• naprosto mi vyhovuje
  • je samozřejmě nehorázná cena

jsem velmi spokojena

Lucie

Přidáno: 17. srpna 2015

• Prostě Profi
  • výborné provedení
  • výborný materiál
  • vše na svém místě - nikde nejsou zbytečné čudlíky jako u neprofi míčů, které překáží při cvičení
  • Pumpička je oproti profi Bosu podprůměrná a její životnost nebude dlouhá

Pokud chcete cvičit tak si určitě kupte Profi Bosu, rozhodně doporučuji originál, může se zdát dražší,ale cena odpovídá kvalitě. Spodní strana naprosto neklouzavá na jakémkoli povrchu, drží při veškerém cvičení, tam kde má. Je vhodný pro domácí cvičení, tak ho využívám já a jsem překvapená jak všestranně se dá využít. Je nesrovnatelný s napodobeninami. Provedení které používají sportovci se určitě vyplatí a hlavně se vám to vrátí. Budete mít chuť cvičit :)

Přidáno: 12. srpna 2015

(Upraveno 12. srpna 2015)

Zakoupeno v FITHAM

• Po dvou tydnech intenzivniho pouzivani hodnotim velmi pozitivne kvalitu vyrobku, pocit solidnosti a stability materialu pri kazdem cviceni. Muj dojem z cviceni na domaci verzi BOSU se nijak nelisi od cviceni na profi verzi, ktera se pouziva ve fit studiu. Rozhodne doporucuji.

Jan Hruša

Přidáno: 2. června 2015

Zakoupeno v FACE FITNESS

• Kvalitní a odolný výrobek. Trvanlivost ukáže čas.

Jsme s tímto výrobkem velmi spokojeni

Přidáno: 18. května 2015

• odpovídá popisu
  • Pumpička je velmi nekvalitní. Ventilky nedoléhají, při použití se rozpadá. K tak drahému a kvalitnímu výrobku jakým je Bosu, je tato pumpička příslušenstvím ostudné kvality.

splňuje očekávání

Přidáno: 1. května 2015

Zakoupeno v FITHAM

• výborná cvičící pomůcka, kvalitní provedení, působí "masivně", houževnatě, má hmotnost, prostě vypadá, že něco vydrží....
  • asi jen cena

delší dobu jsem přemýšlel, jestli domů pořídit orginál, nebo nějakou napodobeninu... tak jsem nakonec vybral originál a asi nelituji.... provedení vypadá fakt kvalitně....

Přidáno: 27. dubna 2015

můžu cvičit doma

Přidáno: 24. dubna 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Nebyl sice určen pro mou osobu, ale byl převzat s radostí.

Zboží je přesně takové, jaké jsem očekával.

Lily

Přidáno: 31. března 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalitní cvičební pomůcka, která plní svůj ůčel.
  • Pěkná barva a design.
  • Výborně se na bosu balancuje a cvičení je docela makačka.
  • Spodní část bosu je bez výstupků a na hladké podlaze neklouže - je výborně stabilní.
  • Obyčejná čínská plastová pumpička. Když už je bosu z USA a stojí to tolik peněz, tak by mohli k výrobku přiložit kvalitnější pumpičku.
  • Guma zpočátku zapáchá, ale po pár dnech zápach vymizí.
  • Nekvalitní čínská pumpička součástí balení bosu.

Vynikající balanční podložka z velmi kvalitního materiálu. Za ty peníze odpovídá její kvalita. Doufám, že mi vydrží funkční spoustu let. Návod v češtině si lze stáhnout bez problému na internetu. Na youtube se dá stáhnout spousta videí ke cvičení. Upřednostnila jsem koupi Profi verze před Home verzí z důvodu větší odolnosti a lepší spodní části bosu bez výstupků.

Jelínek

Přidáno: 25. března 2015

Zakoupeno v FITHAM

Velmi mi pomáhá mi po operaci kolene

Přidáno: 4. března 2015

Zakoupeno v Goldfitness.cz

• Vynikající výrobek pro cvičení i s návodem na DVD.
  • Instrukce jen v angličtině

Vynikající výrobek.

Přidáno: 1. března 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Perfektní cvičební pomůcka, dá se využít na mnoho způsobů, posilovací i kardio svižnější cvičení. Zábavně a kreativní. Dodáno i s pumpičkou, snadné uvedení do provozu.

Výborné pro domácí fitness. Snadná manipulace, mnoho způsobů využití pro všechny věkové a výkonnostní kategorie.

Přidáno: 1. března 2015

• Kvalita zpracování, komfort užití
  • cena, trochu nepraktické nafukování

výrobek bych koupila znovu

Marie Sedláčková

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v Goldfitness.cz

• Vybírala jsem balanční podložku tak týden,nakonec jsem se rozhodla pro originál BOSU a jsem náramně spokojená!!!
  • Pěkně těžký,takže se na zemi ani nehne a je tím pádem pro mě bezpečný,
  • Vydrží asi dost,můj manžel má nějakých 120 kilo a 2 metry-a taky na něm cvičí.
  • Je to strašně příjemné posilování,a jsem moc ráda že jsem si vybrala tento výrobek!!!

Moc doporučuji všem,kdo se chce starat o své tělo,aby bylo zpevněné,a myslím že cena není vysoká-když jde o zdraví,aby nebolela záda a tak-tak přeci člověk nemá šetřit.
Neznám jiný podobný výrobek,takže můžu jen hodnotit tento-a baví mě i stát na něm a čistit zuby-a jak se tělo musí snažit stát!!
Budu ho využívat denně a všem ho dopúoručovat.

Ověřený zákazník centrumsportu.cz

Přidáno: 14. února 2015

Zakoupeno v centrumsportu.cz

• skladne

nuti k pouzivani

Přidáno: 9. února 2015

Zakoupeno v FITHAM

Levnější výrobek jsem reklamoval pro vady.

mitrilka

Přidáno: 30. ledna 2015

Zakoupeno v Goldfitness.cz

• fantastické možnosti využití - široká škála cviků
  • možnost přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu
  • sama mám špatné držení těla, velké svalové disbalance a přesto mohu na bosu cvičit sama
  • záda přestanou bolet okamžitě:))
  • narozdíl od velkého gumového míče cviky na bosu cítím trochu jinak - méně napětí a více uvolnění, tomu říkám klidná síla:)
  • objevování hranic vlastní rovnováhy je i zábavné
  • stále poměrně vysoká cena
  • nafouknout bosu do požadované výšky je trochu dřina
  • při takové pořizovací ceně nechápu, proč nejsou materiály v čj
  • pár dní trvá, než z bosu vyčichne novota (vůně plastu a gumy)

nákupu rozhodně nelituji, investice se vyplatí
jsem ráda, že jsem upřednostnila originál
mám velké zkušenosti s různými cvičebními stroji a pomůckami a bosu se mi jeví jako velice univerzální

Přidáno: 29. ledna 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Provedení a kvalita materiálu.

Pokud plánujete cvičit víc jak 3x týdně určitě bych doporučil koupit tento originální Bosu. Kvalita obruče je o proti levnějším "neoriginálním" kopiím prostě k nezaplacení. Starý Dynaso Bossa Domeball jsem zničil za necelý rok a to jsem cvičil max 2x týdně 30 minut. Oproti originálu stál jen 1500,- ale vydržel pouze rok. Takže pokud neplánujete Bosu používat pouze jako vybavení interiéru, tak si určitě připlaťte.

Ověřený zákazník Aktin.cz

Veronika

Přidáno: 29. ledna 2015

Zakoupeno v Aktin.cz

• skvělá balanční pomůcka, kvalita nesrovnatelná s neoriginálními výrobky
  • dost vysoká cena

jsem velmi spokojená, výrobek je kvalitní a přesně odpovídá popisu

Přidáno: 26. ledna 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Ve spojení pouze s mírnou dietou, jdou kila dolů, i když cvičím jen pár minut denně. Zlepšila se mi stabilita a cítím se lépe, i když cviky z manuálu moc nedělám, jen se snažím držet rovnováhu na polomíči nebo na plošině
  • Nikdy jsem moc necvičila a jsem už starší ročník, ale udržovat balanc na Bosu nebo se pokoušet o dřepy je docela zábava :-)
  • Kdyby mi Fitham poslal uzávěr na ventilek a mohli jsme na Bosu hned cvičit, tak bych zpracování nevěnovala takovou pozornost, takhle jsem ho měla na koukání a zpracování mě docela zklamalo na USA produkt.
  • Spoje šedého plastu nelícují a vytvářejí milimetrové ostré hrany. Vespodu jsou do plastu vyryté 4 rýhy jako kdyby Bosu už stálo na nějakých ostrých hranách, až jsem měla pocit jestli mi neposlali nějaký použitý. Nakonec jsem to neřešila, protože nemám srovnání s jiným Bosu nebo jinými Made in China a byla jsem ráda, že poslali po urgenci alespoň uzávěry na dofukovací ventilek a mohla jsem začít cvičit.
  • Dodatečně poslali i manuál, ale psaný Anglicky.
  • Několikrát se v něm opakuje WARNING, serious injury or death,
  • takže je docela nezodpovědné neposlat český návod.
  • Jakou má PRO Bosu nosnost nelze přesně zjistit, někde se uvádí 136 kg, někde 150 Kg a Fitham uvádí neomezeně.

Obchod Fitham mi poslal Bosu Balance Trainer Profi bez manuálu a uzávěru na dofukovací ventilek. Balík jsme otevřeli na Vánoce pod stromečkem a Bosu byl nepoužitelný. Hrozné zklamání a zkažený celý večer. Uzávěr s manuálem přišel až 16 dnů po Vánocích. Jako cvičební pomůcku Bosu hodnotím kladně, ale nemám porovnání s levnějšími produkty, tak nemohu říct, zda je lepší si připlatit za Bosu Balance Trainer Profi original nebo koupit levnější značku.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. ledna 2015

Zakoupeno v Goldfitness.cz

• Dá se použít na mnoho způsobů
  • Neujíždí pri cvičení, drží na místě
  • Je to balanční pomůcka, tedy rehabilitační
  • Je výborný na posílení celého těla
  • Při cvičení na břiše, nebo na zádech nikde nic netlačí

Když jsem líná cvičit, tak na něm jen tak hopsám a
přesto mám posílené svalstvo.
Je to zábava.

Přidáno: 2. ledna 2015

Zakoupeno v FITHAM

tvrzení manželky, já na to nevlezu

Přidáno: 30. prosince 2014

Zakoupeno v FITHAM

BOSU známe z posilovny, pořidili jsme si ji i domů, protože je to super cvičební pomůcka, na které stači jen stát a už cvičite :-) i když máme na domácí použití, pořidili jsme si profi verzi, protože máme neteře, které po ní budou skákat.

Hana

Přidáno: 6. prosince 2014

Zakoupeno v FITHAM

• stabilitu a super cvičební cviky

Každému doporučuji

Zobrazuji 1 - 50 ze 86 recenzí [ 1 ] 2